loading

Predstavujeme vám našu skvelú cateringovú službu!

Sme hrdí na to, že už mnohé spoločnosti a jednotlivci v Bratislave a okolí mohli zažiť vynikajúcu kvalitu našich jedál a profesionálny prístup ku cateringovým službám. Či ide o veľké firemné podujatia, menšie pracovné stretnutia alebo súkromné oslavy, sme tu, aby sme vás potešili všestrannými gastronomickými zážitkami.

Naša veľká sila spočíva v rozmanitosti jedál, ktoré ponúkame. Pre nás je dôležité, aby sme uspokojili rôznorodé chute našich klientov. Zameriavame sa na tradíciu a kvalitu, a preto v našom menu nájdete aj široký výber tradičných jedál. Pre tých, ktorí preferujú vegetariánsku stravu, sme pripravili bohatý výber lahodných a zdravých vegetariánskych pokrmov.

Náš tím dbá na to, aby boli všetky jedlá pripravené so starostlivosťou a kreativitou. Každý tanier, ktorý opúšťa našu kuchyňu, nesie v sebe našu vášeň pre kulinárske umenie.

Naša cateringová služba nie je len pre veľké spoločnosti. Veríme, že aj menšie udalosti si zaslúžia špičkový catering. Preto sme tu aj pre rodinné stretnutia, narodeninové oslavy a iné životné a profesionálne príležitosti.

Naše skúsenosti a spokojní klienti sú naším najlepším odporúčaním. Nechajte, aby sme vám uľahčili organizáciu akéhokoľvek podujatia a priniesli do neho vôňu, chuť a pôžitok.

Kontaktujte nás a spoločne vytvoríme cateringový zážitok, ktorý si budete pamätať ešte dlho!

Kontaktujte nás, prosím, na čísle

0905 320 827

alebo e-mailom nakolacesdanielou (zavináč) gmail.com

Kontakt
0948 128 000
nakolacesdanielou@gmail.com
Doručenie zadarmo
od 80 ks
Hľadať Registrácia
Môj košík 0,00 €